Hlášení městského rozhlasu 1. - 2. 7. 2020

V pátek 3. července od  21,00 hodin promítáme českou komedii Příliš osobní známost, vstupné 80,- Kč. V případě špatného počasí promítáme v zámeckém New Drive clubu. Informace k titulům letního promítání na webových stránkách Městského kulturního střediska a na výlepových plochách

 

Veselice s country a western hudebním sdružením Přátelé ze Všetul se koná na Zámeckém koupališti v sobotu 4. července  od 18,00 hodin. Je připraven tanec, poslech country a westernových pecek, vystoupení šerifa Dušana Poláška v show s honáckým bičem  a samozřejmě bohaté občerstvení

Nízkoprahový klub Coolna je otevřen i během letních prázdnin, v čase od 10,00 do 15,00 hodin. Je připraven pestrý program plný zábavy a zážitků. Více informací na letácích, facebooku nebo v Holešovsku. Stačí jen dorazit. Těšíme se na vás.

 

Vážení   občané, upozorňujeme Vás, že od úterý 30. června je rezervační systém na webových stránkách města Holešova na úseku registru vozidel, registru řidičů, občanských průkazů a cestovních dokladů rozšířen i na pondělky a středy. V praxi to znamená, že plánovanou návštěvu našeho úřadu na některém z výše vyjmenovaných úseků bude nutné zarezervovat na webovém portálu města Holešova.

Klienti, kteří nemají možnost internetového připojení, si mohou termín návštěvy úřadu sjednat s úřednicí požadovaného úseku telefonicky. Jedním z důvodů rozšíření online  rezervačního systému je rozvolňování protivirových opatření a s tím související výskyt nákazy covid v nedalekých oblastech. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách města Holešova.

 

Středisko volného času TYMY pořádá v průběhu měsíce srpna Vzdělávací dny pro žáky 1. a 2. stupně základních škol.  Dny budou vždy od 8,00 do 16,00 hodin, budou rozděleny na vzdělávací a volnočasovou polovinu s bohatým programem. Účast na Vzdělávacích dnech je zdarma a to včetně stravy i programu.  Akce se bude konat pouze v případě naplnění kapacity. Přihlášky se přijímají ve Středisku volného času do 15. července, případně do naplnění kapacity.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve středu 8. července od 7,30 do 15,30 hodin v částech ulic Bartošova, Družby, Havlíčkova a  Palackého a v úterý 14. července od 7,30 do 14,15 hodin v některých domech místní části Količín.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star