Hlášení městského rozhlasu 8. - 9. 7. 2020

Vážení   občané, upozorňujeme Vás, že od úterý 30. června je rezervační systém na webových stránkách města Holešova na úseku registru vozidel, registru řidičů, občanských průkazů a cestovních dokladů rozšířen i na pondělky a středy. V praxi to znamená, že plánovanou návštěvu našeho úřadu na některém z výše vyjmenovaných úseků bude nutné zarezervovat na webovém portálu města Holešova.

Klienti, kteří nemají možnost internetového připojení, si mohou termín návštěvy úřadu sjednat s úřednicí požadovaného úseku telefonicky. Jedním z důvodů rozšíření online  rezervačního systému je rozvolňování protivirových opatření a s tím související výskyt nákazy covid v nedalekých oblastech. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách města Holešova.

 

Veselice s country a western hudebním sdružením Přátelé ze Všetul se koná na Zámeckém koupališti v sobotu 11. července  od 18,00 hodin. Je připraven tanec, poslech country a westernových pecek a střelba z křesadlové pušk,y která doby Divoký západ a samozřejmě bohaté občerstvení

 

Nízkoprahový klub Coolna je otevřen i během letních prázdnin, v čase od 10,00 do 15,00 hodin. Je připraven pestrý program plný zábavy a zážitků. Více informací na letácích, facebooku nebo v Holešovsku. Stačí jen dorazit. Těšíme se na vás.

 

Středisko volného času TYMY pořádá v průběhu měsíce srpna Vzdělávací dny pro žáky 1. a 2. stupně základních škol.  Dny budou vždy od 8,00 do 16,00 hodin, budou rozděleny na vzdělávací a volnočasovou polovinu s bohatým programem. Účast na Vzdělávacích dnech je zdarma a to včetně stravy i programu.  Akce se bude konat pouze v případě naplnění kapacity. Přihlášky se přijímají ve Středisku volného času do 15. července, případně do naplnění kapacity.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v úterý 14. července od 7,30 do 14,15 hodin v některých domech místní části Količín, ve čtvrtek 23. července od 7,30 do 15,30 hodin v některých objektech  ulic Samostatnost, Tovární a Za drahou a v pondělí 27. července od 7,15 do 14,00 hodin v objektu Tovární 1250.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star