Hlášení městského rozhlasu 29. - 30. 7. 2020

Městský úřad Holešov upozorňuje všechny občany, že úterní provoz městského úřadu pro veřejnost končí vždy v 11,00 hodin. Poté nebude možno do budovy s výjimkou podatelny vejít, i předem dohodnuté návštěvy budou muset být vyzvednuty příslušným referentem osobně.

 

Posezení s proslavenou cimbálovou muzikou Včelaran  se koná na Zámeckém koupališti v pátek 31. července  od 18,00 hodin. Přijďte si posedět, zatancovat a zazpívat slavné slovácké a vlašské pěsničky v podání skvělých muzikantů, které můžete znát například z holešovských farních plesů. Pro účastníky je samozřejmě připraveno bohaté občerstvení

 

Nízkoprahový klub Coolna je otevřen i během letních prázdnin, v čase od 10,00 do 15,00 hodin. Je připraven pestrý program plný zábavy a zážitků. Více informací na letácích, facebooku nebo v Holešovsku. Stačí jen dorazit. Těšíme se na vás.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 3. srpna od 7,30 do 13,00 v areálu Panský pivovar a v jeho okolí na části ulice Masarykova a Pivovarská a ve čtvrtek 6. srpna od 21,00 do 22,30 hodin v areálu hypermarketu Billa Holešov.   Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star