Hlášení městského rozhlasu 5. - 6. 8. 2020

Přátelské setkání  s holešovskou country a western skupinou TEXAS se koná v Hospůdce na hřišti Všetuly, v areálu bývalého všetulského koupaliště v sobotu 8. srpna  od 18,00 hodin.  Přijďte si posedět, zatancovat a zazpívat tábornické pecky. Vstupné je dobrovolné, jeho výtěžek bude použit pro útulek pro opuštěná zvířata Zlín.  Pro účastníky je samozřejmě připraveno bohaté občerstvení

 

Již 18. ročník Letní školy barokní hudby začíná v neděli 9. srpna od 20,00 hodin na zámku koncertem lektorů. Duchovní hudbu provedou žáci v úterý 11. srpna rovněž od 20,00 hodin v kostele sv. Anny, následovat bude ve středu 12. srpna ve stejný čas druhý studentský koncert – Zámecká noc. Závěrečný koncert této evropsky významné hudební události se uskuteční v pátek 14. srpna  od 19,30 hodin v holešovském zámku – spojené třídy i lektoři provedou společně kantáty Johanna Sebastiana Bacha.

 

Městské kulturní středisko promítá v rámci Letního kina v pátek 7. srpna. na nádvoří zámku Holešov českou komedii Přes prsty,  ve čtvrtek 13. srpna   promítá českou komedii Vlastníci. Začátek promítání je ve 21,00 hodin. Vstupné  na Letní kino je 80,- Kč.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve středu 26. srpna od 7,30 do 14,30 hodin v části ulic Míru, Palackého a Sokolská.   Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star