Hlášení městského rozhlasu 17. - 18.5.2017

Tradiční rybářské závody, pořádané Moravským rybářským svazem, pobočným spolkem Holešov, se letos konají dopoledne v sobotu 20. května na holešovských rybníčcích. Startovní je 150,- Kč za prut, lze lovit maximálně na dva pruty a pouze s platným rybářským lístkem. Zahájení závodu je 6,00 hodin, prezentace závodníků od 5,00 hodin. Samozřejmostí je bohatá tombola, občerstvení a rybí speciality, hraje skupina Texas.

V neděli 21. května od 14,00 hodin odehrají naši nejmladší fotbalisté, ročník narození 2010, na hřišti ve Všetulích poslední utkání ze série turnajů pořádaných okresním fotbalovým svazem. Při této příležitosti zveme na fotbalové odpoledne i rodiče dětí hlavně ročníku narození 2011, pro které bude od září probíhat nábor pro další ročník fotbalové školičky. Na utkání bude možné získat potřebné informace.

Tradiční folklorní odpoledne se uskuteční v neděli 21. května od 15,00 hodin na nádvoří zámku, v případě nepříznivého počasí v kině Svět. Vystoupí folklorní soubory Zrníčko, Hanáček, Malá Rusava a Hlahol. Vstupné je dobrovolné.

Do Bystřice pod Hostýnem zavítá opět travesti skupina Screamers, která zde oslaví své již 20. narozeniny s programem pod názvem "20 let s Vámi". Vystoupení se uskuteční v neděli 21.května od 19,00 hodin v kině Sušil v Bystřici pod Hostýnem. Předprodej vstupenek a informace v Městském informačním centru v Bystřici pod Hostýnem.

V neděli 28. května se od 14,30 hodin se v zámecké zahradě uskuteční Dětský den s bohatým programem Pohádkové zahrady, koncertu skupiny ABRAKA muzika a dětských kroužků TyMy, kouzelníka Mága Radekra a dalších zajímavých aktivit jako je Pacifik, skákací hrad, koně, stánky, sokolníci, bubenický workshop a další. V případě nepříznivého počasí proběhne akce v arkádách zámku a koncert ve velkém sále zámku.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušeně dodávka elektrické energie a to v pátek 2. června od 7,30 do 11,00 hodin v částech ulic Partyzánská, Sportovní a Luhy a od 11,30 do 15,00 hodin v částech ulic Masarykova, Náměstí Dr.E.Beneše, náměstí F.X.Richtra, náměstí Sv. Anny, Palackého a Smetanovy sady. Ve středu 7. června pak bude přerušena dodávka elektrické energie od 7,30 do 11,45 hodin v některých domech místní části Žopy. Podrobnosti o přerušení dodávky elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

KMOTR – masna Kroměříž a.s., výrobce trvanlivých salámů, hledá zaměstnance na hlavní pracovní poměr a to na pozice dělník do expedice – balení a etiketování výrobků, dělník do výroby, prodavač – prodavačka do mobilní prodejny, Strojník obsluhy chlazení, dělník ke krájecí lince a provozní elektro údržbář. Bližší informace dostanou zájemci na webových stránkách www.kmotr.cz, nebo přímo u paní Bradové, telefon číslo 573500618. Životopis můžete zaslat na e-mailovou adresu zamestnani@kmotr.cz

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star