Holešovské Hudební léto na koupališti vrcholí

Letošní programová novinka – Hudební léto na koupališti - se dostává do svého vrcholu. Pravidelná přátelská posezení s kapelami hrajícími pro široké spektrum posluchačů pokračovala v sobotu 31. července na Zámeckém koupališti s cimbálovou muzikou Včelaran. Muzikanti z Bílovic (jejichž jsou Včelary místní částí) se opět ukázali jako skvělí baviči a rozezpívali všechny posluchače hluboko do noci.

Následující sobota, 8. srpna, znamenala určitou změnu. Tentokrát se přátelské hudební posezení přesunulo z koupaliště zámeckého na koupaliště všetulské. Zde, v Hospůdce na hřišti, vystoupila asi nejpopulárnější holešovská hudební skupina, country a western uskupení Texas. Z iniciativy starosty města bylo toto posezení spojeno s dobrovolným vstupným, jehož celý výtěžek byl věnován Útulku pro opuštěná zvířata ve Zlíně. Vybralo se pěkných 6 870,- Kč, které budou oficiálně předány zástupcům útulku ve středu 12. srpna v 9,30 hodin starostou města Holešova. S Texasem je vždy pohodová zábava, což ví spousta Holešováků a proto bylo přímo narváno a všichni (většinou trošku starší občané) s vervou zpívali ty slavné známé písničky od táborových ohňů.
Ale Hudební léto ještě nekončí – v sobotu 15. srpna vystoupí na Zámeckém koupališti další holešovská skupina Bušek Band, o týden později oblíbená cimbálovka Kašava a závěr prázdnin si opět připomeneme s Texasem. A možná bude ještě přídavek, ale o tom později….

Karel Bartošek

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star