Hlášení městského rozhlasu 12. - 13. 8. 2020

Ve Všetulích za Sfinxem se našla zhruba rok stará, bílo-mourovatá kočička. Pokud ji někdo postrádá, ať zavolá paní Hradilové, telefon č. 776 291 571.

 

Závěrečný koncert letošního ročníku Letní školy barokní hudby se uskuteční v pátek 14. srpna od 19,30 v holešovském zámku. Ve velkolepém představení, ve kterém kromě frekventantů a lektorů Letní školy vystoupí i evropsky proslulí sólisté, budou provedeny slavné kantáty Johanna Sabastiana Bacha,

 

Přátelské posezení  s holešovskou  skupinou BUŠEK BAND se koná na Zámeckém koupališti  v sobotu15. srpna  od 18,00 hodin.  Přijďte si posedět, zatancovat a zazpívat notorický známé melodie.  Pro účastníky je samozřejmě připraveno bohaté občerstvení

 

Spolek recesistů Přílep pořádá v sobotu 15. srpna od 17,00 hodin koncert Ivana Mládka a Banjo Bandu v zámeckém parku v Přílepích u Holešova.  Hodinu před Ivanem Mládkem vystoupí místní harmonikáři a od 19,00 bude hrát skupina Ripleto a po ní DYSKO 90´s.  Cena vstupenky  v síti Ticket art je 300,- Kč, na místě 350,- Kč.

Městské kulturní středisko promítá v rámci Letního kina ve čtvrtek 13. srpna  na nádvoří zámku Holešov českou komedii Vlastníci. Začátek promítání je ve 21,00 hodin. Vstupné  na Letní kino je 80,- Kč.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve středu 26. srpna od 7,30 do 14,30 hodin v části ulic Míru, Palackého a Sokolská.   Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star