Hlášení městského rozhlasu16. - 17. 9. 2020

Městské kulturní středisko  Holešov oznamuje, že v důsledku nárůstu covidu ruší OLDIES DISCO, které se mělo konat v pátek 18. září  v New Drive Clubu v zámku.

 

Další koncerty a to koncert  Radůzy a koncert Nikoly Muchy se ze zámeckého New Drive Clubu přesunuje na nádvoří. Vstupenky koupíte v informačním centru nebo on-line na www.holesov.info.

 

Zlínský kraj, společnost Industry Servis a město Holešov pořádají setkání k novým možnostem řešení a budoucnosti průmyslové zóny v Holešově (bývalé letiště).  Dovolujeme si vás pozvat na toto setkání, které proběhne v úterý 22. září v zámku v Holešově od 16 hodin.

 

Mistrovský zápas v házené mezi TJ Holešov a Sokol II Prostějov se uskuteční v neděli 27. září od 10,30  hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit holešovské házenkáře.

 

Je zahájen zápis do kroužků Střediska volného času TYMY. Přihlášky jsou k dispozici v kanceláři TYMY, každý pracovní den od 8,00 do 17,00 hodin, nebo na vyžádání na e-mailové adrese Vsetuly@centrum.cz – přihlášku zašleme.

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 21. září od 7,30 do 14,30 hodin v celém areálu bytového domu Pivovaru, Masarykova 1900,  v pátek 25. září od 7,30 do 15,00 hodin v části ulic Očadlíkova, Plačkov a Palackého a od 7,30 do 14,30 hodin v některých domech místní části Žopy a v pátek 2. října od 7,30 do 15.00 v části chatové lokality Rybníčky .  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Mistrovský zápas v házené mezi TJ Holešov a TJ Sokol Kostelec se uskuteční v neděli 11. října  od 10,30  hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit holešovské házenkáře.

 

Mistrovský zápas v házené mezi TJ Holešov a Tatranem Bohunice se uskuteční v neděli 25. října  od 10,30  hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit holešovské házenkáře.

 

Mistrovský zápas v házené mezi TJ Holešov a  Sokolem Újezd u Brna  se uskuteční v neděli 22. listopadu  od 10,30  hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit holešovské házenkáře.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star