Hlášení městského rozhlasu 24. - 25.5.2017

Tradiční holešovský Gulášfest se letos přestěhoval do areálu firmy JOSPO na Tovární ulici (naproti TONu). Bude se konat v sobotu 27. května od 9,30 hodin, vstupenky v ceně 50,- Kč (děti do 12 let mají vstup zdarma) jsou slosovatelné a je možnost vyhrát hodnotné ceny. K poslechu i tanci bude hrát country skupina Texas.

Večerní Gulášová zábava – koncert skupiny Press Rock - se uskuteční rovněž v sobotu 27. května od 19,00 hodin na nádvoří holešovského zámku. Vstupné je v předprodeji 70,- Kč, na místě 90,- Kč.

V neděli 28. května se od 14,30 hodin v zámecké zahradě uskuteční Dětský den s bohatým programem Pohádkové zahrady, koncertu skupiny ABRAKA muzika a dětských kroužků TyMy, kouzelníka Mága Radekra a dalších zajímavých aktivit jako je Pacifik, skákací hrad, koně, stánky, sokolníci, bubenický workshop a další. V případě nepříznivého počasí proběhne akce v arkádách zámku a koncert ve velkém sále zámku.

V  pátek 2. června 2017 proběhne od 19 hodin v Drive clubu v budově kina Svět projekce filmu Drive. Film mj. obdržel cenu za nejlepší režii na filmovém festivalu v Cannes. Všichni příznivci znovuobnovení kinoprojekce v holešovském kině jsou srdečně na tuto akci zváni!

V pátek 2. června se uskuteční – poprvé v Holešově zdarma – akce Night Ride of In-line. Jedná se o noční projížďku Holešovem na kolečkových bruslích s bohatým doprovodným programem a s krátkou tratí pro nejmenší bruslaře. Start je na parkovišti TESCO Holešov v 19,30 hodin, registrace od 18,00 do 19,00 hodin

V minulém týdnu provedlo město Holešov chemický postřik krušpánkových živých plotů na parteru a v Růžové zahradě v areálu zámecké zahrady v Holešově z důvodu výskytu zavíječe zimostrázového. Tento škůdce dokáže rostlinu zcela zlikvidovat a chemický postřik je jedinou možnou ochranou. Žádáme proto návštěvníky zámecké zahrady, aby se krušpánků nedotýkali a aby kontaktu s nimi zamezili také dětem, případně psům.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pátek 2. června od 7,30 do 11,00 hodin v částech ulic Partyzánská, Sportovní a Luhy a od 11,30 do 15,00 hodin v částech ulic Masarykova, Náměstí Dr.E.Beneše, náměstí F.X.Richtra, náměstí Sv. Anny, Palackého a Smetanovy sady. V pondělí 5. června od 7,30 do 15,00 hodin v  místní části Tučapy a od 8,30 do 14,00 hodin v další oblasti místní části Tučapy. Ve středu 7. června pak bude přerušena dodávka elektrické energie od 7,30 do 11,45 hodin v některých domech místní části Žopy. Podrobnosti o přerušení dodávky elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Městský úřad Holešov oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky elektrické energie společností E.ON bude v pátek 2. června od 11,00 do 13,30 hodin omezen provoz městského úřadu.

KMOTR – masna Kroměříž a.s., výrobce trvanlivých salámů, hledá zaměstnance na hlavní pracovní poměr a to na pozice dělník do expedice – balení a etiketování výrobků, dělník do výroby, prodavač – prodavačka do mobilní prodejny, strojník obsluhy chlazení, dělník ke krájecí lince a provozní elektro údržbář. Bližší informace dostanou zájemci na webových stránkách www.kmotr.cz, nebo přímo u paní Bradové, telefon číslo 573500618. Životopis můžete zaslat na e-mailovou adresu zamestnani@kmotr.cz

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star