Hlášení městského rozhlasu 23. - 24. 9. 2020

Městské kulturní středisko z důvodu opatření proti pandemii Covid-19 ruší Oldies diskotéku, která se měla konat v pátek 25. září v New Drive Clubu na zámku. Rovněž je zrušeno interaktivní představení Culinka pro děti v kině Svět.

V neděli 27. září se uskuteční v rámci festivalu Musica Holešov od 19.30 hodin ve velkém sále zámku koncert Soňa Červená zpívá a vypraví a to za doprovodu klavíru Karla Košárka

Připomínka Dnu české státnosti a svatého Václava  se uskuteční v pondělí 28. září ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie. V 17,00 hodin zde proběhne mše svatá za starosty a zastupitele Mikroregionu Holešovsko. Po skončení mše svaté bude následovat od 17,45 Svatováclavský koncert Holešovského komorního orchestru

 

Mistrovský zápas v házené mezi TJ Holešov a Sokol II Prostějov se uskuteční v neděli 27. září od 10,30  hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit holešovské házenkáře. Upozorňujeme na povinnost nošení roušek dle platných pravidel.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 25. září od 7,30 do 15,00 hodin v části ulic Očadlíkova, Plačkov a Palackého a od 7,30 do 14,30 hodin v některých domech místní části Žopy a v pátek 2. října od 7,30 do 15.00 v části chatové lokality Rybníčky .  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Mistrovský zápas v házené mezi TJ Holešov a TJ Sokol Kostelec se uskuteční v neděli 11. října  od 10,30  hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit holešovské házenkáře.

Mistrovský zápas v házené mezi TJ Holešov a Tatranem Bohunice se uskuteční v neděli 25. října  od 10,30  hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit holešovské házenkáře.

 

Mistrovský zápas v házené mezi TJ Holešov a  Sokolem Újezd u Brna  se uskuteční v neděli 22. listopadu  od 10,30  hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte podpořit holešovské házenkáře.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star