logo Holešov Oficiální portál města
EN / DE

Hlášení městského rozhlasu 2. a 3.11.2016

První koncert festivalu Musica Holešov, na kterém vystoupí jazzová jihoafrická zpěvačka Melanie Scholtz, izraelský virtuoz na kontrabas Adam Ben Ezra a italský pianista Emilio Marianeli a beatboxer John Mawushie se uskuteční ve velkém sále zámku v pátek 4. listopadu od 19.30 hodin

Tradiční velký lampionový průvod Holešovem – Slavnost broučků - pořádaná Střediskem volného času TYMY se bude konat v pátek 4. listopadu. Sraz je v 17,00 hodin u kašny na náměstí Dr.E.Beneše a průvod projde městem k areálu TYMY, kde bude zakončen krátkým programem.

17. ročník bluesového podzimku se uskuteční v Drive klubu v pátek 11. listopadu. Vystoupí na něm dvě kapely ze Spojených států amerických - bluesový matador Saen Carney se zpěvačkou Sau Booker a dále jazzový muzikant Neal Black. Dalšími vystupujícími bude polské trio GRUFF v čele s protagonistou Bartkem Przytulou a dále anglické akustické trio Chris a Colin.

Spolek Každý může pomáhat zve všechny milovníky kinematografie na filmovou projekci s názvem Indie všemi smysly, která se koná v pátek 4. listopadu od 19 hodin v klubu kina Svět. V rámci programu můžete shlédnout film Cizí svět, který vám přiblíží Indii a její zvyky, dále vystoupení kouzelníka; zaposloucháte se i do doprovodné hudby skupiny Vítr do dlaně.

V neděli 6. listopadu bude v 17 hodin v holešovské kavárně Cinema cafe milk bar zahájena fotografická výstava Roberta Rohála s názvem ... LÁSKOU A MÚZOU POLÍBENÁ… Výstava obsahuje černobílé ženské portréty přenesené na plátno. Vernisáž uvede Jana Štěpánová, která při této akci rovněž zazpívá. V rámci vernisáže nebude chybět ani prodejní módní přehlídka kabelek známé návrhářky Lenky Holotíkové. Výstava fotografií potrvá do konce letošního roku 2016.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star