Hlášení městského rozhlasu 31.5. - 1.6.2017

V pátek 2. června se uskuteční – poprvé v Holešově zdarma – akce Night Ride of In-line. Jedná se o noční projížďku Holešovem na kolečkových bruslích s bohatým doprovodným programem a s krátkou tratí pro nejmenší bruslaře. Start je na parkovišti TESCO Holešov v 19,30 hodin, registrace od 18,00 do 19,00 hodin

Pracovnice firmy E.On bude v Tučapech v pátek 2.června zapisovat stavy elektroměrů všech dodavatelských firem. Žádá občany, aby umožnili přístup, nebo nechali stav elektroměru zapsán na viditelném místě.

Historické dny na tvrzi Kurovice, největší setkání špičkových skupin vojenské historie a šermu na Moravě, se letos uskuteční v sobotu 3. a v neděli 4. června, vždy od 10,00 hodin. Mimořádně bohatý program – šermířské souboje, střelba z historických zbraní, koncerty dobové hudby skupin Rabussa a Quanti Minoris, historický tanec Porta Temporis, přednášky, prohlídky tvrze s kostýmovanými průvodci, workshopy, historický jarmark, vojenské ležení, ochutnávky dobových pokrmů a další bude zahájen v sobotu velkolepým průvodem obcí. V rámci programu proběhne Kurovický Mortschlag – jedna z největších evropských soutěží šermířských choreografií, v neděli přijede na tvrz sám vévoda Albrecht z Valdštejna

Big Band Holešov pořádá ve spolupráci s ing. Petrem Zacharem Koncert pro Holešov a to v sobotu 3. června od 10,00 hodin na nádvoří zámku. Známé swingovky zazpívají Josef Vaverka a Martin Hejník. Vstupné je dobrovolné.    

V úterý 6. června se od 15,00 hodin v zasedací místnosti městského úřadu v Holešově uskuteční bezplatný seminář „Možnosti čerpání podpory z programu Nová zelená úsporám a Dešťovka“. Seminář je určen všem těm, kteří chtějí stavět, rekonstruovat své rodinné domy či zlepšit využití dešťové vody v domácnosti. Získáte na něm informace o tom, jak velkou dotaci můžete získat, jakým způsobem o ni požádat, můžete se ptát a k dispozici budou i odborníci, kteří poskytnou individuální konzultace. Bližší informace jsou uveřejněny na webových stránkách města Holešova.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pátek 2. června od 7,30 do 11,00 hodin v částech ulic Partyzánská, Sportovní a Luhy a od 11,30 do 15,00 hodin v částech ulic Masarykova, Náměstí Dr.E.Beneše, náměstí F.X.Richtra, náměstí Sv. Anny, Palackého a Smetanovy sady. V pondělí 5. června od 7,30 do 15,00 hodin v  místní části Tučapy a od 8,30 do 14,00 hodin v další oblasti místní části Tučapy. Ve středu 7. června pak bude přerušena dodávka elektrické energie od 7,30 do 11,45 hodin v některých domech místní části Žopy. Podrobnosti o přerušení dodávky elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Městský úřad Holešov oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky elektrické energie společností E.ON bude v pátek 2. června od 11,00 do 13,30 hodin omezen provoz městského úřadu.

KMOTR – masna Kroměříž a.s., výrobce trvanlivých salámů, hledá zaměstnance na hlavní pracovní poměr a to na pozice dělník do expedice – balení a etiketování výrobků, dělník do výroby, prodavač – prodavačka do mobilní prodejny, strojník obsluhy chlazení, dělník ke krájecí lince a provozní elektro údržbář. Bližší informace dostanou zájemci na webových stránkách www.kmotr.cz, nebo přímo u paní Bradové, telefon číslo 573500618. Životopis můžete zaslat na e-mailovou adresu zamestnani@kmotr.cz

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star