Koncert ke státnímu svátku zrušen

S ohledem na vládní opatření jsme nuceni Koncert ke státnímu svátku zrušit. Je nám to líto, snad se brzy setkáme za lepších podmínek.

Vládní opatření proti šíření koronaviru zakázala kulturní akce na 2 týdny. Lze však očekávat, že restrikce budou z důvodu pokračující neuspokojivé situace prodlouženy. Avšak i po jejich skončení by bylo velmi nezodpovědné hazardovat se zdravím našich návštěvníků i umělců a proto jsme se rozhodli přerušit naši podzimní koncertní sezónu.

Opatření zatím dopadla na koncert ke Státnímu svátku 28. října, kdy měla vystoupit sopranistka Kateřina Kněžíková za doprovodu filharmonie B. Martinů a také na již jednou odložené baletní představení Pražského komorního baletu 5. listopadu .

Chtěli bychom však naše posluchače ujistit, že tyto koncerty, případně i ty následující, nejsou zrušeny. Jednotlivé koncerty jsou pouze odloženy a uskuteční se po skončení nutných opatření proti šíření pandemie. Nové termíny koncertů budeme oznamovat jak na těchto webových stránkách, tak prostřednictvím sociálních sítí a na tradičních místech výlepu plakátů.

Permanentky a vstupenky zůstávají v platnosti bez ohledu, zda se akce uskuteční ještě letos nebo až příští rok.

plakat-kouzlo-opery-t-zruseno.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star