Hlášení městského rozhlasu 2. - 3. 12. 2020

Malé adventní řemeslné trhy se uskuteční na náměstí Dr.E.Beneše v Holešově třetí a čtvrtou adventní sobotu, tedy 12. a 19. prosince. Součástí trhů bude i kulturní program u kašny. Přijďte si nakoupit vánoční dárky, nebo jen nasát adventní atmosféru.

 

Tradiční nedělní adventní vystoupení žáků a učitelů Základní umělecké školy F.X.Richtera Holešov se bude konat každou adventní neděli. V neděli 6. prosince od 16,00 hodin vystoupí ZUŠ na nádvoří zámku, v neděli 13. a v neděli 19. prosince pak vystoupí jako v jiných letech  na náměstí Dr.E. Beneše, rovněž vždy v 16,00 hodin.

 

Členové holešovského skautského hnutí jsou v současné době koronavirové krize  podobně jako na jaře - v rámci dobrovolnických aktivit - ochotní pomoci potřebným lidem a seniorům s nákupy, dodáním nutných léků a dalších pro život důležitých věcí (pošta, dokumenty, hygiena apod.). Občané našeho města a místních částí, lékaři, lékárny a popř. úřady (Úřad práce aj.) se mohou obracet na telefon: 775 275 111 - přímé tel. číslo na skautskou pomoc. Spolupráci a pomoc potřebným lidem bude koordinovat i město Holešov a Městská police Holešov – tel.: 573 521 111 (spojovatel MP Holešov a města – 24 hod. denně), popř. i 724 030 893 (starosta).

 

Přijměte pozvání do nově otevřené  prodejny Dobroty od Luci na náměstí Dr. Edvarda Beneše  číslo 45, naproti papírnictví Trnka.  V nabídce jsou čokoládové pralinky z výběrové belgické čokolády, vyzrálé holandské sýry a křupavé oříšky. Otevření prodejny proběhne v pondělí 7. prosince  v 08,00 hodin.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 4. prosince od 7,30 do 15,30 hodin v části Tučap a v pátek 11. prosince od 7,30 do 11,00 hodin v částech ulic Krátká, Palackého a Polní.   Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star