Malé adventní řemeslné trhy se uskuteční třetí a čtvrtou adventní sobotu

Tisková zpráva ze dne 4. 12. 2020

 

Holešov – Díky rozvolnění vládních opatření se mohou také v Holešově uskutečnit v omezené míře oblíbené vánoční trhy na náměstí Dr. E. Beneše. Město Holešov je připravuje na třetí a čtvrtou adventní sobotu, tedy 12. a 19. prosince.  Součástí trhů bude i kulturní program u kašny. Zájemci si mohou přijít nakoupit vánoční dárky nebo jen nasát předvánoční atmosféru. O adventních sobotách plánujeme také umístění prodejních stánků na nádvoří zámku, o podrobnostech budeme informovat aktuálně.

  

Mimo to bychom rádi zachovali tradiční adventní vystoupení žáků a učitelů Základní umělecké školy F. X. Richtera Holešov. Každou adventní neděli tak mají všichni zájemci možnost přijít si poslechnout krátká hudební vystoupení, která si žáci a učitelé i za těchto nepříznivých podmínek připravili.

 

V neděli 6. prosince od 16,00 hodin vystoupí ZUŠ na nádvoří zámku, v neděli 13. a v neděli 20. prosince pak vystoupí jako v minulých letech na náměstí Dr. E. Beneše, rovněž vždy v 16,00 hodin. Na náměstí jsou každý den k dispozici stánky s nabídkou občerstvení a domácích produktů.

 

Návštěvníci holešovského zámku budou o adventních víkendech moci kromě výstavy „Betlémy za sklem“ v arkádách, která je přístupná každý den, navštívit také výstavu prací žáků Střední nábytkářské školy umístěné v prvním poschodí zámku.

 

  

Hana Helsnerová

hana.helsnerova@holesov.cz
774359921

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star