Hlášení městského rozhlasu 7. - 8. 6.2017

Tento  pátek 9. června se v obou holešovských kostelech uskuteční již tradiční Noc kostelů. Pásmo akcí, besed, koncertů, vystoupení, her pro děti a prohlídek zahájí v 18,00 hodin mše svatá s hudebním doprovodem scholy Rymice ve farním kostele Nenebevzetí Panny Marie. Potom už bude následovat až do půlnoci bohatý program ve farním kostele i ve filiálním kostele svaté Anny. Návštěvníci se mohou těšit na poznávání běžně nepřístupných míst kostelů a to často netradičním způsobem, na speciální výzdobu a osvětlení obou chrámů i na ochutnávku dobrot, připravených farnicemi. Vrcholem programu je provedení divadelní hry Přítel z Maghrebu o trinitářích a hraběti Františku Antonínu z Rottalu ve 21,00 hodin v kostele sv. Anny.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie a to v pondělí 19. června od 7,30 do 11,00 hodin v částech ulic Bezručova, Luhy, Pivovarská, Tyršova a Masarykova a tentýž den od 11,30 do 15,00 hodin v části ulice Tovární. Další přerušení dodávky elektrické energie proběhne ve středu 21. června od 7,45 do 12,45 hodin a to v části obce Količín a na čističce odpadních vod ve Všetulích. Dále potom v pondělí 26. června od 7,30 do 15,30 hodin ve Všetulích a to ve 4 domech na ulici Kráčiny a v jednom domě na ulici 6. května. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

KMOTR – masna Kroměříž a.s., výrobce trvanlivých salámů, hledá zaměstnance na hlavní pracovní poměr a to na pozice dělník do expedice – balení a etiketování výrobků, dělník do výroby, prodavač – prodavačka do mobilní prodejny, strojník obsluhy chlazení, dělník ke krájecí lince a provozní elektro údržbář. Bližší informace dostanou zájemci na webových stránkách www.kmotr.cz, nebo přímo u paní Bradové, telefon číslo 573500618. Životopis můžete zaslat na e-mailovou adresu zamestnani@kmotr.cz

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star