Loučíme se s holešovskou vánoční výzdobou

V Holešově jsme adventně a vánočně vyzdobili město v závěru loňského listopadu. Po již více jak šesti týdnech končí vánoční čas (tedy on trvá až do Hromnic), ale většinou se uzavírá po svátku Tří králů. 
Tradičně také město ukončí vánoční výzdobu v tomto čase. Tedy po neděli 10. ledna 2021 bude vánoční výzdoba na náměstí Dr. E Beneše, na nám sv. Anny, na zámku, v ul. Palackého, Masarykova a 6. května atd. zhasnuta a postupně odinstalovávána. Tzn., že od pondělí ji pracovníci TS včetně vánočního stromku budou odvážet. Prodejní stánky na náměstí budou také postupně odvezeny - nebude-li o jejich pronájem zájem.
Děkujeme všem, kteří si dovolili užít vánoční výzdobu a potěšit se její krásou a smyslem. Snad letošní rok bude pozitivnější, než ten minulý,  a můžeme se těšit na další pozitivní dny.
Poděkování za město si zaslouží pracovníci Technických služeb, Městského kulturního střediska i města a střediska TyMy,  kteří pomohli s instalací výzdoby na vánoční období a město pro nás vyzdobili do pozitivní, sváteční  a krásné atmosféry.
RS
foto: Jakub Nevřala, Rudolf Seifert

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star