Kluziště v Holešově reaguje na velký zájem a prodlužuje provozní dobu

Tisková zpráva ze dne 4. 2. 2021

 

Holešov – Od začátku letošního roku funguje v Holešově veřejné kluziště, které je již tradičně vyhledávanou možností, jak si užít zimních radovánek. Z důvodu přísných vládních nařízení je vstup na led umožněn vždy pouze omezenému počtu osob a bohužel se tak nedaří uspokojit veškeré zájemce o bruslení. Vedení města Holešov a Technických služeb Holešov se proto rozhodlo rozšířit provozní dobu kluziště. O víkendu tak budou moci bruslaři vyrazit na led už od 8. hodiny ranní, ve všedních dnech od 9. hodiny ranní, brány areálu se pak uzavřou ve 20 hodin.

Těší nás velký zájem veřejnosti a zároveň je nám líto, že nedokážeme pokrýt poptávku. „Samozřejmě jsme si provoz kluziště představovali jinak a věřili jsme v uvolnění vládních opatření. Jelikož k tomu ale nedošlo, snažíme se situaci řešit alespoň mírným rozšířením provozních hodin,“ vysvětluje starosta města Rudolf Seifert.

Kluziště je k dispozici každý všední den od 9 do 20 hodin, o víkendech pak od 8 do 20 hodin. Rezervaci je možné provádět vždy ve čtvrtek od 10 hodin buďto osobně přímo na kluzišti nebo na telefonu 776 488 964. Bruslení je rozděleno na bloky po půl hodině, max. hodině a dle určení provozovatele. Jak již bylo zmíněno výše, zájem je obrovský, proto bývají cca do hodiny všechny termíny plně obsazené. Ani toto nejsme bohužel schopni nijak ovlivnit. Děkujeme všem za ohleduplnost.

VSTUPNÉ

dospělý                           15 Kč/osoba/1/2h               

dospělý                            30 Kč/osoba/1h

dítě do 18 let, senioři    10 Kč/osoba/1/2h               

dítě do 18 let, senioři     20 Kč/osoba/1h

broušení bruslí do 2. dne     50,-Kč                              

půjčení bruslí                      30,-Kč

půjčení hrazdy                    30,-Kč                                

záloha na brusle                 200,-Kč

pronájem kluziště               700,-Kč

 

Předem děkujeme za pochopení, dodržování všech vládních opatření a bezpečnostních pokynů obsluhy kluziště. Těšíme se na vaši návštěvu.

Jak to chodí na holešovském kluzišti, se můžete dozvědět v reportáži: https://www.holesovtv.cz/sport/23-bude-mit-holesov-stale-kluziste 

Hana Helsnerová
hana.helsnerova@holesov.cz
774359921

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star