Výstava designového nábytku vrcholí

Kdo se ještě nestihl zajít podívat na krásnou výstavu designového nábytku, která je umístěna v arkádách holešovského zámku, neměl by zbytečně otálet, výstava se již blíží ke svému závěru. S jarním nádechem ji na počátku března vystřídá zbrusu nová výstava s lákavým názvem „Jaro v krajce“.

S přelomem roku jsme se rozloučili s úspěšnou výstavou betlémů, která měla u vás, návštěvníků, velký ohlas. S ohledem na okolnosti jsme se rozhodli, že by byla velká škoda nechat tak hezký (a pro dnešní dobu ideální) výstavní prostor prázdný a tak krásné exponáty zase v zamčených prostorách. Proto pro vás pracovníci MKS ve spolupráci se Střední školou nábytkářskou a obchodní z Bystřice pod Hostýnem připravili výstavu designového nábytku a doplňků, kterou si můžete prohlédnout v prosklených arkádách na nádvoří holešovského zámku každý den v čase od 10 do 19 hodin. Opět jde o nekontaktní formu, kdy můžete výstavu zdarma navštívit například v rámci zdravotní vycházky.

K vidění jsou opravdu pozoruhodné práce studentů, kteří je zhotovili v rámci praktických zkoušek a výukových programů. Nechybí ani díla, která získala mimořádná ocenění.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star