Hlášení městského rozhlasu 24. - 25. 2. 2021

Městský úřad Holešov oznamuje, že z důvodu nového usnesení vlády jsou od pondělí 15. února  úřední hodiny pro veřejnost změněny. Vlastní úřední hodiny jsou vždy v pondělí a středu od 7,30 do 11,00 hodin a od 12,00 do 17,00 hodin. Úřad stejně jako pokladna jsou otevřeny pro veřejnost denně s výjimkou úterního a pátečního odpoledne,  podatelna úřadu je otevřena denně v dopoledních i odpoledních hodinách.  Bližší informace najdete na webových stránkách města Holešova.  Přes rozšíření úředních hodin prosíme občany, aby své záležitosti vyřizovali přednostně elektronicky, telefonem nebo přes datovou schránku.

V letošním roce proběhne sčítání lidu, domů a bytů. Účast na sčítání je povinná pro všechny obyvatele města Holešova. Sčítání bude zachycovat stav v noci z pátku 26. na sobotu 27. března. Primárně proběhne sčítání na webu www.scitani.cz nebo v mobilní aplikaci. Kdo nebude moci webový formulář vyplnit,  má zákonnou povinnost od 17. dubna do 11. května vyplnit a odevzdat listinný formulář. Jeho distribuci zajišťují sčítací komisaři. V Holešově je kontaktní místo sčítání lidu na pracovišti České pošty v budově Starého pivovaru, Masarykova 655/19. Bližší informace najdete na webových  stránkách i na úřední desce, případně na informační telefonní lince číslo 840 30 40 50.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 5. března od 8,30 do 15,45 hodin v části Tučap, a tentýž den od 7,30 do 14,40 hodin v části místní části Všetuly.   Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Společnost EGD a.s. dříve EON oznamuje, že bude od čtvrtka 25. února do pátku 5.března probíhat zápis stavů elektroměrů všech dodavatelských firem. Žádá občany, kteří mají  elektroměr nepřístupný, umístěný v budově, aby stav elektroměru zapsali na viditelné místo, aby docházelo k minimálnímu osobnímu kontaktu. Jedná se o tyto  a přilehlé ulice:  Malá, U potoka, Nábřeží, Vítězství, Tučapská, Přerovská, Masarykova, Tyršova, Očadlíkova, Grohova, Plačkov, Horní, Dlažánky, U Rusavy, Palackého a Národních Bojovníků.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star