Jaro v krajce – výstava, která má srdce

V této složité době jsme velmi rádi, že máme k dispozici výstavní prostor, který je adekvátní pro pořádání různých nekontaktních výstav. Ještě větší radost ale máme z toho, že je tato galerie za sklem stále více oblíbená u vás, návštěvníků.

Úspěšně jsme zahájili jarní výstavu s příznačným názvem Jaro v krajce. Pracovníci Městského kulturního střediska ve spolupráci s paní Martinou Stiborovou a hlavně pak s aranžérkou Lenkou Jagošovou vytvořili opravdu pozoruhodnou výstavu plnou jarních inspirací, něžnosti a nádherných dekorací.

Při troše fantazie uvidíte v arkádách zámku několik samostatných, avšak prolínajících se "místností", které jsou obklopeny květinami, přírodními materiály, kraslicemi, ale také nábytkem, doplňky, příbory, soškami…to celé doplněné o jemné krajky, které výstavě dodávají kouzlo křehkosti.

Pokud vaše kroky povedou přes nádvoří zámku, chvíli se u arkád zastavte, nechte se ovát tímto jarním nádechem, načerpejte energii a užijte si tuto nádhernou výstavu, která opravdu má srdce…

Hana Helsnerová  

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star