Hlášení městského rozhlasu 10. - 11. 3. 2021

V souvislosti s nově zavedenými proticovidovými vládními opatřeními  má Městský úřad Holešov od 1. března úřední dobu vždy v pondělí a ve středu od 7,30 do 11,00 hodin a od 12,00 do 17,00 hodin. Mimo tyto dny nebude úřad veřejnosti přístupný. Dosud objednané termíny zůstávají v platnosti.  Prosíme všechny občany aby, pokud je to možné, nahradili osobní kontakt písemným nebo elektronickým. Osobní návštěvy mimo úřední dobu jsou možné pouze na základě předchozí telefonické dohody s příslušným referentem.  Podatelna úřadu bude otevřena pro písemná podání v úředních dnech a hodinách a kromě toho i v další pracovní dny od 7,30 do 11,00 hodin a ve čtvrtek ještě od 12,00 do 17,00 hodin.

V letošním roce proběhne sčítání lidu, domů a bytů. Účast na sčítání je povinná pro všechny obyvatele města Holešova. Sčítání bude zachycovat stav v noci z pátku 26. na sobotu 27. března. Primárně proběhne sčítání na webu www.scitani.cz nebo v mobilní aplikaci. Kdo nebude moci webový formulář vyplnit,  má zákonnou povinnost od 17. dubna do 11. května vyplnit a odevzdat listinný formulář. Jeho distribuci zajišťují sčítací komisaři. V Holešově je kontaktní místo sčítání lidu na pracovišti České pošty v budově Starého pivovaru, Masarykova 655/19. Bližší informace najdete na webových  stránkách i na úřední desce, případně na informační telefonní lince číslo 840 30 40 50.

Srdečně zveme na volně přístupnou  výstavu Jaro v krajce, která je otevřena v zasklených arkádách zámku  denně od 10,00 do 19,00 hodin a to až do 9, dubna. V ulicích města jsou rovněž umístěny panely s výstavou Zázračný rabín Šach a tajuplné židovské město. Na webových stránkách města můžete rovněž sledovat reportáže Holešov TV a čtení holešovských pověstí.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v úterý 23. března od 7,30 do 14,30 v části Žop.   Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Společnost EGD dříve EON oznamuje, že bude od pondělí 15. března do středy 17. března probíhat zápis stavů elektroměrů všech dodavatelských firem. Zaměstnankyně společnosti prosí občany, kteří mají elektroměr nepřístupný, umístěný v budově, aby stav zapsali na viditelné místo. Jedná se o tyto ulice  Samostatnost, Novosady,  Sušilova, Havlíčkova, Družby, Barošova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star