Hlášení městského rozhlasu 17. - 18. 3. 2021

V letošním roce proběhne sčítání lidu, domů a bytů. Účast na sčítání je povinná pro všechny obyvatele města Holešova. Sčítání bude zachycovat stav v noci z pátku 26. na sobotu 27. března. Primárně proběhne sčítání na webu www.scitani.cz nebo v mobilní aplikaci. Kdo nebude moci webový formulář vyplnit,  má zákonnou povinnost od 17. dubna do 11. května vyplnit a odevzdat listinný formulář. Jeho distribuci zajišťují sčítací komisaři. V Holešově je kontaktní místo sčítání lidu na pracovišti České pošty v budově Starého pivovaru, Masarykova 655/19. Bližší informace najdete na webových  stránkách i na úřední desce, případně na informační telefonní lince číslo 840 30 40 50.

Letošní Velikonoční jarmark TYMY proběhne virtuálně a to facebooku TYMY od 24. do 31. března. V nabídce budou vajíčka a keramické výrobky s jarní tematikou

Město Holešov a Středisko volného času Holešov pořádají akci Velikonoční náměstí. Namalujte kraslici, uvažte ji na pentličku minimálně 30 cm dlouhou a do 25. Března doneste buď do okénka TYMY, nebo do městské kníhovny.  Shromážděná vajíčka budou během velikonoc zdobit stromy na holešovském náměstí.

Středisko volného času TYMY vyzývá občany Holešova, aby se připojili  k Hodině Země. Zhasněte v sobotu 27 . března ve 20.30 hodin ve svých domácnostech  a ukažte, že chcete zdravou přírodu, na kterou se všichni můžeme spolehnout.

Středisko volného času TYMY bude i v letošním létě pořádat řadu pobytových i příměstských letních táborů v rámci projektu Léto s TYMY. Podrobné informace a přihlášky získáte v kanceláři střediska ve Všetulích.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v úterý 23. března od 7,30 do 14,30 v části Žop.   Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star