Holešovský instagramový profil se dostal do TOP 3 Zlínského kraje

Velkou radost nám dnes udělal zisk bronzové „medaile“ za instagramový profil cityholesov, který jako město spravujeme a jehož prostřednictvím se snažíme prezentovat a přibližovat město Holešov široké veřejnosti. Hodnocení profilů na sociálních sítích i zpravodajů zpracovává společnost Kvalikom, která zároveň poskytuje cennou zpětnou vazbu, ze které je možno čerpat pro další využívání sociálních sítí. S díky přijímáme podněty, na kterých budeme pracovat.

Holešovský instagram byl hodnocen takto: „Trojici nejlepších instagramových účtů ve Zlínském kraji uzavírá město Holešov. V kategorii měst nad 10 tisíc obyvatel, kterých je v tomto kraji 9 a 6 z nich je aktivní na Instagramu, je Holešov co do počtu obyvatel nejmenší. Přesto se mu daří držet tempo se statutárními městy.“ Oceněna byla také aktivita v publikování videí na IGTV.

Snažíme se rozšiřovat si sekci sledujících uživatelů a budeme rádi, pokud náš profil navštívíte, budete jej sledovat a označovat. Za odměnu se zase my budeme snažit jej pro vás udržovat živý a snad i zajímavý. https://www.instagram.com/cityholesov/ 

Celkové hodnocení si můžete přečíst zde: Nejlepší Instagramy ve Zlínském kraji: Vede Zlín, Kroměříž a Holešov (kvalikom.cz)

Hana Helsnerová

img-20210310-165806.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star