Prázdninový provoz mateřských škol v Holešově

Holešov – Také mateřinky v Holešově zajistí na prázdniny provoz svých zařízení. Rodiče tak měli možnost přihlásit děti, které mateřinky jinak běžně ve školním roce navštěvují, v termínu od 1. července do 25. srpna s tím, že od 1. 7. do 14. 7. 2017 provoz zajišťuje Mateřská škola (Masarykova ul.), od 15. 7. do 31. 7. 2017 Mateřská škola Radost, (Grohova ul.) a od 1. 8. do 25. 8. 2017 bude v provozu Mateřská škola Sluníčko Holešov, (Havlíčkova ul.).

 

Vzhledem k tomu, že během prázdnin je nutné ve školkách provést nutnou údržbu a jiné práce, které není možné vykonat během školního roku, je z bezpečnostních a provozních důvodů kapacita „prázdninového“ režimu mateřinek omezená. Zařízení tak na období dovolených přijímalo děti zaměstnaných rodičů na celodenní docházku.

 

Co se týká přihlášených dětí -  v období provozu MŠ Masarykova by mělo docházet zhruba 53 dětí, do MŠ Grohova 81 dětí a v době, kdy prázdninový provoz mateřinek zajistí MŠ Havlíčkova, by zde mělo být 95 dětí. Počty jsou orientační a od skutečné docházky se mohou nepatrně lišit.

 

 

 

Jana Rohanová,

tisková mluvčí

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star