Hlášení městského rozhlasu 31. 3. . - 1. 4. 2021

Městské kulturní středisko Holešov pořádá v zasklených arkádách nádvoří zámku velikonoční výstavu jaro v krajce. Něžná krása výstavy je přístupná denně od 9,00 do 19,00 hodin, vstup na nádvoří je volný. Abychom trošku zpříjemnili letos tak omezené svátky, bude hrát na nádvoří o velikonoční neděli 4. dubna od 14,00 do 17,00 hodin folklorní soubor Hudecká partyja Mirka Dvořáka, samozřejmě za dodržení všech nařízení a omezení ke Covidu 19. Nad kašnou na zámeckém nádvoří jsou umístěny dva velké tatary, pokud chcete dodržet velikonoční tradice, můžete si přinést velikonoční stuhy a tatary dozdobit během prohlídky výstavy,

Středisko volného času TYMY bude i v letošním létě pořádat řadu pobytových i příměstských letních táborů v rámci projektu Léto s TYMY. Podrobné informace a přihlášky získáte v kanceláři střediska ve Všetulích.

K velikonoční atmosféře se pokusí přispět v této neradostné covidové době i Středisko volného času TYMY, které na zelený čtvrtek 1. dubna v poledne vyzdobí velikonočními kraslicemi stromy na náměstí Dr.E.Beneše. Přijďte se o svátcích podívat na velikonoční tvořivost našich spoluobčanů.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star