Hlášení městského rozhlasu 7. - 8. 4. 2021

Středisko volného času TYMY bude i v letošním létě pořádat řadu pobytových i příměstských letních táborů v rámci projektu Léto s TYMY. Podrobné informace a přihlášky získáte v kanceláři střediska ve Všetulích.

Pracovnice firmy EGD, bývalého EoN  oznamuje, že bude od pátku 9. dubna do pátku 23.dubna zapisovat stavy elektroměrů všech dodavatelských firem elektřiny. Žádá občany, kteří mají elektroměr nepřístupný, aby stav elektroměru zapsali na viditelné místo. Týká se to těchto a přilehlých ulic Nerudova, Školní, Hankeho, Holajka, Střelnice, Partyzánská, Bezručova, Osvobození, Sadová, Újezd, Zlínská, Komenského, Kráčiny, Květná, Slovenská, Ovocná a Zahradní.

Vlastivědný kroužek a městská knihovna Holešov pořádají ve čtvrtek 15. dubna  od 18,00 hodin přednášku Cyrila Měsíce, kurátora a správce Zámecké knihovny v Kroměříži, nazvanou Střípky z historie a zajímavosti arcibiskupské zámecké knihovny v Kroměříži. Přednáška proběhne online prostřednictvím aplikace ZOOM. Přesné instrukce a odkazy k připojení budou zveřejněny na webových stránkách a facebooku Městské knihovny a Vlastivědného kroužku Holešov.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star