Hlášení městského rozhlasu 14. - 15. 4. 2021

Český zahrádkářský svaz Holešov pořádá v prosklených arkádách na nádvoří zámku výstavu Květiny za sklem. Od pátku 16. dubna do neděle 18. dubna budou vystaveny  soutěžní floristické práce žáků, studentů a zahrádkářek z živých  květů  a dále do neděle 25. dubna budou vystaveny suché vazby. Nádvoří zámku je přístupně denně do 19,00 hod. Vstupné je dobrovolné

Pracovnice firmy EGD, bývalého EoN,  oznamuje, že bude od pátku 9. dubna do pátku 23.dubna zapisovat stavy elektroměrů všech dodavatelských firem elektřiny. Žádá občany, kteří mají elektroměr nepřístupný, aby stav elektroměru zapsali na viditelné místo. Týká se to těchto a přilehlých ulic Nerudova, Školní, Hankeho, Holajka, Střelnice, Partyzánská, Bezručova, Osvobození, Sadová, Újezd, Zlínská, Komenského, Kráčiny, Květná, Slovenská, Ovocná a Zahradní.

Vlastivědný kroužek a městská knihovna Holešov pořádají ve čtvrtek 15. dubna  od 18,00 hodin přednášku Cyrila Měsíce, kurátora a správce Zámecké knihovny v Kroměříži, nazvanou Střípky z historie a zajímavosti arcibiskupské zámecké knihovny v Kroměříži. Přednáška proběhne online prostřednictvím aplikace ZOOM. Přesné instrukce a odkazy k připojení budou zveřejněny na webových stránkách a facebooku Městské knihovny a Vlastivědného kroužku Holešov.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve středu 5. května od 7,30 do 12,00 v části Dobrotic.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star