Hlášení městského rozhlasu 21. - 22. 4. 2021

Český zahrádkářský svaz Holešov pořádá v prosklených arkádách na nádvoří zámku výstavu Květiny za sklem. Do neděle 25. dubna zde budou vystaveny v nádherné expozici  suché květinové vazby. Nádvoří zámku je přístupně denně do 19,00 hod. Vstupné je dobrovolné

Středisko volného času TYMY pořádá v sobotu 24. dubna od 16,00 do 19,00 hodin na náměstí Dr.E.Beneše ve výlohách domu č.p. 38 (bývalá hračkárna) program Magie za sklem. Jedná se o desetiminutová vystoupení s pětiminutovými přestávkami, určená jen pro rodiny s dětmi. Je nutno se předem zaregistrovat na určený čas v kanceláři TYMY. Výtěžek z této akce poputuje k nadačnímu fondu Prales dětem.

Vlastivědný kroužek a městská knihovna Holešov pořádají ve čtvrtek 29. dubna  od 19,00 hodin přednášku Ing. Jana Dúbravčíka, člena výboru Vlastivědného kroužku Holešov,   nazvanou Bombardování Holešova v květnu 1945.  Přednáška proběhne online prostřednictvím aplikace ZOOM. Přesné instrukce a odkazy k připojení budou zveřejněny na webových stránkách a facebooku Městské knihovny a Vlastivědného kroužku Holešov.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve středu 5. května od 7,30 do 12,00 v části Dobrotic.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star