Hlášení městského rozhlasu 28. - 29. 4. 2021

Vážení posluchači, právě jste vyslechli znělku nazvanou „Holešov“, kterou pro naše město složil člen České filharmonie,  Petr Duda. Tato znělka bude od nynějška uvádět hlášení holešovského městského rozhlasu a připomínat, že v příštím roce si připomeneme 700. výročí povýšení Holešova na město.

Vlastivědný kroužek a městská knihovna Holešov pořádají ve čtvrtek 29. dubna  od 19,00 hodin přednášku Ing. Jana Dúbravčíka, člena výboru Vlastivědného kroužku Holešov,   nazvanou Bombardování Holešova v květnu 1945.  Přednáška proběhne online prostřednictvím aplikace ZOOM. Přesné instrukce a odkazy k připojení budou zveřejněny na webových stránkách a facebooku Městské knihovny a Vlastivědného kroužku Holešov.

Základní umělecká škola F.X. Richtera Holešov pořádá Balkonový koncert žáků hudebního oboru na sídlišti Novosady, v pátek 30. dubna v 19:30 hodin. Stačí si jen otevřít okno…

Středisko volného času TYMY bude i v letošním létě pořádat řadu pobytových i příměstských letních táborů v rámci projektu Léto s TYMY. Podrobné informace a přihlášky získáte v kanceláři střediska ve Všetulích.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve středu 5. května od 7,30 do 12,00 v části Dobrotic, dále v pátek 14. května  od 7,30 do 14,30 hodin v části Tučap a v pondělí 17. května od 7,30 do 11,00 hodin  v lokalitě Rybníčky – části ulic Hankeho, Střelnice a U Rusavy.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star