V Holešově oslavíme 1. máj

Tisková zpráva ze dne 28. 4. 2021

Holešov – Stalo se již „koronavirovou“ tradicí, že když nemohou občané za kulturou, dopravíme kulturu k nim. Proto letos na 1. květen plánujeme vyhrávání Holešovské muziky v určitých lokalitách našeho města. Zpravidla se snažíme potěšit seniory z Centra pro seniory, obyvatele Domu pečovatelské služby a také obyvatele přilehlých sídlišť.

Kromě toho budou arkády zámku od 1. května hostit další výstavu. Tentokrát půjde o výstavu fotografií amatérských fotografů, kteří se zapojili do soutěže MKS a podívali se na krajinu a prostředí Holešova trochu jiným úhlem pohledu. Foto soutěž #bestofholesov trvá už od 1. února a ukončena bude 30. dubna. Pořadatelé budou při instalaci pracovat s více než stovkou fotografií, historickou foto technikou a netypickými aranžemi. Výstava bude zahájena ve 14 hodin.

Na nádvoří holešovského zámku pak bude v průběhu odpoledne znít hudba Holešovské muziky, kterou následně vystřídá kapela Texas. Bude možné se také za dodržování vládních nařízení naučit základy country tanců. Tento program se však uskuteční pouze v případně příznivého počasí. Budeme včas informovat.

Hudebním vystoupením bychom rádi zpříjemnili návštěvníkům prohlídku nové výstavy a pokusili se alespoň částečně vynahradit to, že se zatím nemůžeme na koncertě setkat všichni společně. Prosíme o dodržování rozestupů a hygienických opatření. Děkujeme.

  

 

Hana Helsnerová
hana.helsnerova@holesov.cz
774359921

1-maj.png

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star