Hlášení městského rozhlasu 28. - 29.6.2017

Tělocvičná jednota Sokol Holešov upozorňuje veřejnost na možnost využití cvičebních trenažerů na hřišti u sokolovny ze strany od Plačkova, které jsou volně přístupné. Slouží k protažení a k posílení jednotlivých partií těla. Děti mají přístup v doprovodu rodičů či dospělých osob. Provoz je zkušební a prostor bude upraven při plánovaných opravách sokolovny. Využijte laskavě příležitosti ke zdravému pohybu.

Nízkoprahový klub Coolna oznamuje všem dětem a mládeži ve věku od 6 do 19 let z Holešova a okolí, že bude otevřen i celé letní prázdniny. A to v otevírací době od 10:00 do 15:00 hodin. Můžete se těšit na spoustu her a aktivit jak venku, tak na klubu, který se nachází v budově bývalého SVČ Duha na Novosadech. Každou středu, ve stejném čase, nás také najdete v zámeckém parku. Těšíme se na vás!

Technické služby Holešov ve spolupráci s městem Holešov poskytly všem školou povinným dětem z Holešova dárek. Je jím poukaz na jeden volný vstup na Zámecké koupaliště a to v týdnu od 1. do 7. července. Děti tyto poukazy dostanou ve všech holešovských základních školách spolu s vysvědčením.

Již 15. výroční souhrnná výstava holešovských výtvarníků Letní iluze se letos uskuteční v zadní galerii v 1. patře holešovského zámku od 30. června do 1. října. Vernisáž výstavy proběhne ve čtvrtek 29. června od 17,00 hodin.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie  v pondělí 17. července od 8,00 hodin do 15,00 hodin na Tovární ulici č.p. 1200 (MGM a.s.) a dále ve středu 19. července od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice K Větřáku. Podrobnosti o přerušení dodávky elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Společnost LAPP KABEL, s.r.o., provozovna Tovární 1333 Holešov (bývalý areál Loany) hledá zaměstnance a to muže na pracovní pozice navíječ spirálních kabelů a obsluha CNC stroje – obě v třísměnném provozu a ženy na pracovní pozici konfekcionérky kabelů v jednosměrném provozu. Zájemci mohou poslat svůj životopis na e-mail romana.balounova@lappgroup.com, kontaktovat firmu na telefonním čísle 725972694, nebo se osobně dostavit od 7,00 do 13,00 hodin na holešovskou provozovnu firmy.

Společnost NEOTA CZ s.r.o. , provozovna Jankovice č.p. 133, hledá zaměstnance na pracovní pozice elektromontér ve výrobě a servisní technik tepelných čerpadel. Pozice jsou vhodné pro absolventy. V případě zájmu je možné zaslat životopis na e-mail petr.kalabus@neota.eu, nebo kontaktovat firmu telefonem na čísle 731163696.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star