Hlášení městského rozhlasu 5. - 6. 5. 2021

Vážení spoluobčané, zúčastněte se, prosím, povinného Sčítání 2021, které končí již 11. Května. Vaše účast je důležitá, protože vaše odpovědi mohou mít vliv na plánování rozvoje naší obce. Nejjednodušší je sečíst se do 11. Května online na webové adrese scitani.cz. Pokud je to možné, pomozte prosím se sčítáním i blízkým a sousedům, kteří to sami nezvládnou, abychom se v Holešově sečetli opravdu všichni.

Ve čtvrtek 7. května si připomeneme 76. výročí osvobození Holešova z nacistické okupace.  V 17,00 hodin se uskuteční slavnostní položení květin u pomníku osvobození na holešovském hřbitově na Grohově ulici. Důrazně upozorňujeme všechny případné účastníky na nutnost dodržování protiepidemických opatření, jako jsou povinné rozestupy, zakrytí dýchacích cest a skupinky osob maximálně po dvou.

Muzejní noc v zámku s podtitulem Výprava do hlubin času, která byla plánována na pátek 14. a v sobotu 15. května, bude z důvodu protiepidemiologických opatření  omezena. Definitivní termín a program uveřejníme příští týden.  

Středisko volného času TYMY bude i v letošním létě pořádat řadu pobytových i příměstských letních táborů v rámci projektu Léto s TYMY. Podrobné informace a přihlášky získáte v kanceláři střediska ve Všetulích.

Petici občanů Holešovska proti zbourání budovy holešovského nádraží je možné podepsat na petičních místech, což je Městský úřad na Masarykově ulici, Městská knihovna, jídelna Poe-Poe a kavárna Mlsná kočka na náměstí Dr.E.Beneše, středisko volného času TYMY ve Všetulích a provozovna PC star na Přerovské ulici.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 14. května  od 7,30 do 14,30 hodin v části Tučap a v pondělí 17. května od 7,30 do 11,00 hodin  v lokalitě Rybníčky – části ulic Hankeho, Střelnice a U Rusavy.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star