On-line galerie obrázků pro ZOO Lešná

Je to tady, pracovníkům Tymy se podařilo vytvořit on-line galerii obrázků pro ZOO Lešná. Jde o unikátní projekt a propojení dětské snahy s výtvarným uměním a hlavně touhou pomoci. Je na místě ocenit všechny, kteří se zapojili a poslali nám do výzvy svá díla. A že jde o opravdu roztomilé a krásné kousky, o tom se můžete přesvědčit v odkazech níže.

https://www.facebook.com/tymycentrum/photos/?ref=page_internal 

https://www.tymycentrum.cz/obrazky-pro-zoo-lesna-ruzova/ 

Z celé galerie můžete během víkendu vybírat a od pondělí 24. 5. si pak jednotlivé výkresy rezervovat na telefonním čísle 573396928. Abychom totiž celou myšlenku dovedli do zdárného konce, vyzýváme všechny, kteří mají chuť pomoci naší oblíbené nedaleké zoologické zahradě, přijďte si vybrat obrázek a přispět tak na dobrou věc.

Další možnost získat originální kresbu nebo malbu pak budete mít u příležitosti oslavy Dne dětí dne 30. 5. 2021 v zámecké zahradě (v případě deště na nádvoří zámku). Tam budou vystaveny všechny zbylé obrázky, které nebudou zarezervovány. Pracovnice Tymy také vytvořily přehledný katalog, který usnadní prohlížení zdařilých děl. Jde o obrazy a obrázky mnohdy na velmi vysoké úrovni, je znát, že si děti daly opravdu záležet. Zarezervované obrázky si budete moci vyzvednout v týdnu od 31. 5. do 4. 6.

Děkujeme.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star