Hlášení městského rozhlasu 26. - 27. 5. 2021

Charita Holešov oznamuje, že v týdnu od 24. do 28. května  pořádá sbírku šatstva. V prostorách Českého svazu zahrádkářů na Dlažánkách v Holešově budou dárci očekáváni dobrovolnicemi, které od nich přinesené šatstvo převezmou. Můžete se za nimi zastavit každý den od 8,00 hod. až do 16,00 hodin v pondělí a středu a v úterý a čtvrtek až do 17,30 hodin  a v pátek do 15 hod. Zároveň prosíme, aby přinesené nepotřebné věci byly v igelitových pytlích. Více informací naleznete na webových stránkách a facebooku  Charity Holešov a v měsíčníku Holešovsko. Předem děkujeme. Charita Holešov.

Oslava Dne dětí – Pohádkový les – se koná v neděli 30. května  od 14,00 do 18,00 hodin v zámeckém parku. Vstup pro děti zdarma, dospělí 50,- Kč. Akce se bude konat za příznivého počasí. Na Dni dětí si budete moci ve 14,00 hodin zakoupit obrázky dětí ze Zlínského kraje v rámci akce Děti pomáhají ZOO Lešná. V případě nepříznivého počasí budou obrázky k zakoupení v arkádách zámku v neděli od 15,00 do 17,00 hodin.

Základní umělecká škola F.X. Richtera zve na Májové on-line koncerty v ZUŠ, které připravili se svými žáky pedagogové hudebního oboru. Koncerty si můžete otevřít na facebookového profilu školy, webových stránkách školy, nebo youtubovém kanálu. V průběhu měsíců května a června budou týden co týden přibývat nové koncerty.

Základní umělecká škola F.X. Richtera Holešov zároveň zveřejňuje termín letošních talentových zkoušek, a to ve dnech 7. a 8. června. Přihlášky odesílejte z webových stránek do 4. června, poté budete zváni na konkrétní den a čas talentové zkoušky.

Hokejisté Zlína umožní pro děti z Holešovska ve věku od 4 do 9 let ve čtvrtek 27. května od 16,00 do 18,00 hodin na fotbalovém hřišti ve Všetulích možnost vyzkoušet si,  jak vypadá trénink malých Beranů. Sportovní odpoledne prožijí společně s hráči A-týmu, tréninku se totiž zúčastní i brankář Daniel Huf a obránce Jakub Ferenc. Kromě extraligových hokejistů budou na místě ještě zlínští trenéři mládeže, kteří trénink povedou – mezi nimi také někdejší dlouholeté opory Beranů Petr Čajánek a Ondřej Veselý.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 7. června od 7,30 do 14,30 hodin v části ulice Střelnice a ve středu 9. června od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice Palackého na katastrálním území Všetuly.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star