Hlášení městského rozhlasu 2. - 3. června 2021

Vážení občané, v pátek 4. června bude městský úřad z technických důvodů uzavřen. Za případné komplikace se omlouváme.

Základní umělecká škola F.X. Richtera Holešov zveřejňuje termín letošních talentových zkoušek, a to ve dnech 7. a 8. června. Přihlášky odesílejte z webových stránek do 4. června, poté budete zváni na konkrétní den a čas talentové zkoušky.

V minulém týdnu proběhla v Holešově Humanitární sbírka šatstva. Jsme rádi, že i přes loňský výpadek se mohla tato akce opět uskutečnit a že si k nám našlo cestu spousta dárců. Automobil firmy Dimatex nakonec odvezl celkem 214 velkých igelitových pytlů s oblečením, botami a hračkami. Charita Holešov děkuje všem spoluobčanům, ochotným dobrovolnicím a Českému svazu zahrádkářů za zapůjčení prostor. Pokud nám to na podzim letošního roku epidemiologická situace dovolí, opět se sbírka šatstva uskuteční. O termínu konání sbírky vás budeme dopředu informovat. Děkujeme.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 7. června od 7,30 do 14,30 hodin v části ulice Střelnice,  ve středu 9. června od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice Palackého na katastrálním území Všetuly a v pondělí 14.června od 7,30 do 15,00 hodin v Tovární ulici č.p. 1221, 1407a 5020 .  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star