Holešov má velké srdce

V Holešově sice nemáme rozhlednu ani třeba moře, ale umíme si poradit, aby bylo co fotit. V zámecké zahradě byla instalována nová lavička, která je zhmotněním myšlenky, že v Holešově máme velké srdce. Vzniklo tak další krásné místo, kam mohou vyrazit návštěvníci našeho města a udělat si pěknou fotku. Třeba i spolu se zámkem, který je oblíbeným a vyhledávaným objektem pro fotografování.

Lavičku pro město Holešov vyrobili učni ze Střední školy nábytkářské a obchodní z Bystřice pod Hostýnem. Na lavičce došlo ke kombinaci strojového řezu a ruční práce. Konečný tvar srdce i řezba městského znaku je tak ukázkou skvělého talentu studentů nábytkářské školy. Za dovoz vděčíme Autoškole Dohnal a Jakubu Nevřalovi.

Věříme, že se vám nový prvek bude líbit, že si budete užívat posezení v zámecké zahradě, a že vám tímto alespoň vykouzlíme úsměv na rtech. Zároveň prosíme, abyste při vytváření rozmanitých fotek dbali na svou bezpečnost. I když jsme toho názoru, že si pěkných věcí budou návštěvníci vážit a nebudou je ničit, pro jistotu je lavička je pod dohledem kamery.

Přejeme pěkné dny v Holešově! #loveholešov

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star