Mimořádné hlášení městského rozhlasu 25. 6. 2021

V neděli se za Holešovem směr Rymice ztratil malý pejsek, fenka křížence, slyšící na jméno Niki. Je malá bílo černá a odměna nálezci je samozřejmostí. Kdyby ji někdo viděl nebo měl doma, ať laskavě zavolá na číslo 605 966 608 nebo na městskou policii Holešov. Děkujeme

Hasiči Holešov pořádají okamžitou sbírku pro oblasti postižené tornádem na Jižní Moravě. Mezi poptávaný materiál patří velké plachty na přikrytí střech, opravárenský materiál (lopaty, hřebíky, nářadí atd), deky, spacáky, oblečení (dětské i dospělé - čísté), hygienické potřeby, čistící prostředky, balená voda apod. Materiál je možné odevzdávat na hasičské zbrojnici na ulici Bořenovská v časech: pátek 25. 6. od 18 do 21 hodin, sobota 26. 6. od 10 do 12 hodin a od 17 do 20 hodin a neděle 27. 6. od 10 do 12 hodin a od 14 do 18 hodin. Dále se do sbírky zapojuje SVČ Tymy, kam můžete svou materiální pomoc nosit během dnešního dne, tady 25. 6. do 18 hodin. Dále pak sbírku organizuje T.J. Sokol Všetuly a Taneční studio Jany Lochmanové - sběrná místa jsou v ulici Malá, č. p. 28 a Všetulská sokolovna.

Město Holešov připravuje také veřejnou sbírku. V případě financí jde o delší proces, proto prosíme o strpení, budeme brzy informovat, jak postupovat.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star