Hlášení městského rozhlasu 30. 6. - 1.7.2021

Důležité upozornění – ve dnech 5. až 9. července nebude ve Středisku volného času TYMY ve Všetulích probíhat testování na Covid 19

Ve dnech 2.července a 16. července  můžete využít testování PCR – kloktací samoodběrová  sada. Testy si předem rezervujte ve  Středisku volného času TYMY, telefon  734 358 563.  Testy je možno předem vyzvednout denně  od 7,00 do  17,00  hodin v TYMY s vratnou zálohou 100,- Kč. Sběr  testů  je  2. července a 16. července do 10 hodin. Elektronickou  žádanku si každý vyplní sám, výsledky PCR testů dojdou ještě ten den – max. do 22,00  hodin sms zprávou. Certifikát je poté možno vytisknout na základě došlého kódu.

Veselicí s populární country skupinou TEXAS můžete přivítat prázdniny  a plaveckou sezonu na Zámeckém koupališti v sobotu 3. července  od 19,00 hodin. Je připraven tanec, poslech country a westernových pecek a samozřejmě bohaté občerstvení. Vstup volný.

 

Holešovští fotbalisté srdečně zvou na přípravné utkání SFK ELKO Holešov versus Kozlovice v sobotu 3. července na fotbalovém stadionu Střelnice. Z důvodu postupu české fotbalové reprezentace se původní zahájení  od 17,00 hodin posouvá na 14,00 hodin.

Středisko volného času TYMY oznamuje, že zbývají ještě volná místa na některé pobytové a příměstské tábory a volná místa na letní příměstské kempy v měsíci srpnu. Veškeré informace v kanceláři SVČ TYMY

Nízkoprahový klub Coolna bude otevřen i přes letní prázdniny. Od pondělí do pátku v čase od 10 do 15 hodin nás mohou navštívit děti a mládež z Holešova a blízkého okolí. Najdete nás na Školní ulici v bývalém Středisku volného času Duha. Chystáme pestrý program a spoustu výletů. Více informací na Facebooku nebo Instagramu Coolny. Těšíme se na vás. 

Od 1. července budou zahájeny plánované práce, na rekonstrukci ulice Grohova frézováním vozovky. Současně bude ještě více omezen provoz na ulici a ulice bude postupně uzavírána aby mohly být od 7. července zahájeny práce na výkopových pracech konstrukcí vozovky i chodníků. Pro běžný provoz bude ulice po celou dobu výstavby uzavřena. Vjezd bude umožněn pouze výjimečně pro obyvatele a provozovny na základě povolení stavby. Po celou dobu stavby se zhotovitel pokusí v omezené míře zabezpečit příjezdy pro zásobování provozoven.    

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 12. července od 7,30 do 15,00 hodin  části ulic Holajka a Střelnice a ve středu 14. července od 7,30 do 15,00 hodin v některých objektech místní části Količín .  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star