Hlášení městského rozhlasu 12. - 13.7.2017

V době prázdnin (červenec-srpen) bude uzavřena pobočka Městské knihovny Holešov v Dobroticích. Rovněž pobočka Městské knihovny Holešov v Žopech bude uzavřena tentokrát jen v srpnu a to z důvodu stavebních prací a stěhování.

 

Tělocvičná jednota Sokol Holešov upozorňuje veřejnost na možnost využití cvičebních trenažerů na hřišti u sokolovny ze strany od Plačkova, které jsou volně přístupné. Slouží k protažení a k posílení jednotlivých partií těla. Děti mají přístup v doprovodu rodičů či dospělých osob. Provoz je zkušební a prostor bude upraven při plánovaných opravách sokolovny. Využijte laskavě příležitosti ke zdravému pohybu.

Nízkoprahový klub Coolna oznamuje všem dětem a mládeži ve věku od 6 do 19 let z Holešova a okolí, že bude otevřen i celé letní prázdniny. A to v otevírací době od 10:00 do 15:00 hodin. Můžete se těšit na spoustu her a aktivit jak venku, tak na klubu, který se nachází v budově bývalého SVČ Duha na Novosadech. Každou středu, ve stejném čase, nás také najdete v zámeckém parku. Těšíme se na vás!

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pondělí 17. července od 8,00 hodin do 15,00 hodin na Tovární ulici č.p. 1200 (MGM a.s.) a dále ve středu 19. července od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice K Větřáku. Další přerušení dodávky elektrické energie se uskuteční v pátek 21. července od 7,30 do 14,30 hodin v některých domech místní části Žopy. Podrobnosti o přerušení dodávky elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star