Město Holešov podává jižní Moravě pomocnou ruku, daruje 200 tisíc korun

"Zastupitelstvo města Holešova uvolnilo z rozpočtu města Holešova částku 2x 100 000 korun na podporu obcím v lokalitách (ORP) Hodonínska a Břeclavska. Tyto prostředky a finanční pomoc poskytnutá občany budou konkrétně směřovány do nejvíce postižených oblastí jižní Moravy. O konkrétním směrování rozhodnout zástupci uvedených oblasí a veřejnost bude informována o místech přímé pomoci," uvádí starosta města Holešova Rudolf Seifert.

Jak už jsme informovali, bylo pro účely sbírky zřízeno speciální bankovní konto. Lidé mohou zasílat finanční částky na účet: 123-3118790267/0100, případně je dána možnost peníze vložit na pokladně města.

Další možností je přispět hotovostí do pokladniček, které jsou a i nadále budou umístěny na všech kulturních a společenských akcích pořádaných městem nebo Městským kulturním střediskem. První možnost přispět do této kasičky měli zájemci na Bikemaratonu Drásal, stejně tak tomu bude například na zahájení prázdnin s kapelou Texas, které se uskuteční v sobotu 3. 7. na Zámeckém koupališti.

Velké díky všem, kteří se do sbírky zapojí.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star