Hlášení městského rozhlasu 14. - 15..7.2021

Festival židovské kultury Ha-Makom 2021 proběhne od úterý 20. do soboty 24. července. Informace o programu je možno nalézt na webových stránkách festivalu, města a městského kulturního střediska i na plakátovacích plochách ve městě.

Dne 16. července  můžete využít testování PCR – kloktací samoodběrová  sada. Testy si předem rezervujte ve  Středisku volného času TYMY, telefon  734 358 563.  Testy je možno předem vyzvednout denně  od 7,00 do  17,00  hodin v TYMY s vratnou zálohou 100,- Kč. Sběr  testů  je  2. července a 16. července do 10 hodin. Elektronickou  žádanku si každý vyplní sám, výsledky PCR testů dojdou ještě ten den – max. do 22,00  hodin sms zprávou. Certifikát je poté možno vytisknout na základě došlého kódu.

Holešovští fotbalisté srdečně zvou na přípravné utkání SFK ELKO Holešov versus U18 Zlín v sobotu 17. července na fotbalovém stadionu Střelnice. Zahájení utkání je v 10,00 hodin dopoledne

Nízkoprahový klub Coolna bude otevřen i přes letní prázdniny. Od pondělí do pátku v čase od 10 do 15 hodin nás mohou navštívit děti a mládež z Holešova a blízkého okolí. Najdete nás na Školní ulici v bývalém Středisku volného času Duha. Chystáme pestrý program a spoustu výletů. Více informací na Facebooku nebo Instagramu Coolny. Těšíme se na vás. 

Od počátku července probíhají plánované práce na rekonstrukci ulice Grohova. Postupně je omezován provoz na ulici a ulice bude postupně uzavírána , od 7. července jsou zahájeny práce na výkopových pracech konstrukcí vozovky i chodníků. Pro běžný provoz bude ulice po celou dobu výstavby uzavřena. Vjezd bude umožněn pouze výjimečně pro obyvatele a provozovny na základě povolení stavby. Po celou dobu stavby se zhotovitel pokusí v omezené míře zabezpečit příjezdy pro zásobování provozoven.  Pro chodce bude ulice průchozí.  

První novinová společnost – PNS – která zajišťuje distribuci předplaceného tisku hledá na dlouhodobou brigádu na 6 dní v týdnu na cca 2-3 hodiny denně v ranních hodinách doručovatele . Podmínkou je řidičský průkaz a vlastní vůz. Nástup možný ihned. Kontakt pro zájemce na telefonu číslo 731 138 211, nebo na e-mailové adrese kariera@pns.cz

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star