Hlášení městského rozhlasu 18. - 19. 8. 2021

Společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž,a.s.,oznamuje, že z důvodu havárie na vodovodním řadu  dojde k přerušení dodávky pitné vody a to v pátek dne 20. srpna od 8.00 do 14.00 hodin v ulicích Grohova, Očadlíkova - pravá strana ulice ve směru ke kruhovému objezdu a ulice Masarykova - směrem od kruhového objezdu po železniční koleje směr Zlín. V ulici Očadlíkova bude přistavena cisterna s pitnou vodou.  Dodávka pitné vody bude přerušena v rozmezí uvedených časů a to na dobu nezbytně nutnou. Po znovuobnovení dodávek vody může z počátku dojít ke zhoršení její kvality – zákalu. Oblast bude po provedeném zásahu odkalena.

Ve středu 25. srpna se od 18,00 hodin na náměstí Dr.E.Beneše před městskou knihovnou a kavárnou  Mlsná kočka uskuteční velký koncert Sváteční mlsná Heda šansonů a písniček Vlaďky Dvořákové a jejích hostů. V rámci koncertu proběhne vernisáž outdoorové výstavy ke 100. výročí městské knihovny a čítárny a 160. výročí čtenářského spolku v Holešově a představení knihy Holešovské pověsti spojené s autorským čtením a autogramiádou.

V sobotu 28. srpna se v zámecké zahradě v Holešově uskuteční výstava historických vozidel -  Setkání veteránů. Program v zahradě bude trvat celý den, registrace vystavovaného vozidla bude stát 100,- Kč, vstupné 70,- Kč. Děti do 12 let zdarma

Dožínky Mikroregionu Holešovsko proběhnou v neděli 29. září. V 9,00 budou zahájeny slavnostním dožínkovým průvodem od Zemanovy kovárny přes náměstí k farnímu kostelu, v 9.30 bude celebrována slavnostní dožínková mše svatá a od 11,15 začne v zámecké zahradě bohatý dožínkový program. V Zemanově kovárně potom od 12,30 hodin budou dožínky v kovárně na téma „Dyž sem chodil do školy, to bévaly časy…“. Bohaté občerstvení, tombola připraveny, vstup volný

Obec Rymice pořádá v sobotu 21. srpna od 13,00 do 17,00 hodin vzpomínkovou motoristickou akci na počest 30 let od konání posledního motokárového závodu Rymický trojúhelník.

Nadšenci auto-moto veteránů pořádají v neděli 22. srpna od 10,00 do 15,00 hodin před kostelem sv. Bartoloměje v Rymicích výstavu veteránů. Akce bude v 15,00 hodin zakončena spanilou jízdou vystavovaných vozidel Rymicemi a okolními obcemi. Bude se konat pouze za příznivého počasí.

Holešovští fotbalisté srdečně zvou na utkání SFK ELKO Holešov „A“ versus  FC Strání a to v sobotu 21. srpna od 16,30 hodin na fotbalovém stadionu  Střelnice

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 3. září od 8,30 do 12,30 hodin v části Bořenovic,  v části Tučap a v Holešově – v části ulice Bořenovské, v ulici Přerovské,  číslo popisné 761 a  ve Všetulích, ulice Palackého, číslo popisné 1671, ve čtvrtek 16. září od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice Bořenovská  a dále v úterý 21. září od 7,30 do 14,30 hodin v Čistírně odpadních vod ve Všetulích.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star