Hlášení městského rozhlasu 8. -92. 9. 2021

Holešovští fotbalisté srdečně zvou na utkání SFK ELKO Holešov „A“ versus  TATRAN Všechovice  a to v sobotu 18. září od 15,30 hodin na fotbalovém stadionu  Střelnice a na utkání SFK ELKO „B“ versus SK Louky a to v neděli 19. září od 10,15 hodin na fotbalovém stadionu Všetuly

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní  utkání  II. ligy mužů Jižní Morava proti Ivančicím v neděli 19. září od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Vlastivědný kroužek Holešov a Městská knihovna Holešov organizují v rámci Dnů evropského dědictví tři vlastivědné vycházky. V neděli 12. září od 14,00 hodin to bude  „Po stopách knihovnictví v Holešově“, sraz před městskou knihovnou na náměstí Dr.E.Beneše. V sobotu 18. září od 18,00 hodin  se uskuteční vycházka „Po stopách holešovského pogromu“ ,  sraz bude před farním kostelem Nanebevzetí Panny Marie a v neděli 19. září od 9,00 hodin „Po stopách holešovského pogromu – den poté“, sraz před holešovským nádražím. Na všechny vycházky je omezen počet účastníků a je nutno se předem registrovat u vedoucí městské knihovny paní Ireny Železné

Klub českých turistů spolu s TOM Medvědí stopou pořádá v sobotu 11. září tradiční akci „52. Ročník Holešovské padesátky Rusavskými kotáry na kole i pěšky“. Start pochodů i cyklovyjížděk je dopoledne od holešovského kina Svět, nejedná se o závod, ale o  příležitost k pokochání se krásami Hostýnských vrchů. Součástí akce je 18 km trasa ze sv. Hostýna.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve čtvrtek 16. září od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice Bořenovská,  v úterý 21. září od 7,30 do 14,30 hodin v Čistírně odpadních vod ve Všetulích a dále ve středu 22. září od 7,30 do 15,00 hodin  části ulic Hankeho, Holajka  Střelnice.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star