Web města Holešova je druhý nejlepší ve Zlínském kraji

Dne 21. 9. proběhlo v sídle Krajského úřadu vyhodnocení soutěže Zlatý erb 2021, ve které devítičlenná odborná porota porovnávala kvalitu a profesionalitu provedení a spravování městských webů. Město Holešov se pravidelně umisťuje na předních příčkách, letos jsme v krajském kole obsadili místo druhé. Vítězem se staly Valašské Klobouky, třetí příčku obsadilo město Vsetín.

Porota v případě Holešova kladně hodnotila přehlednost stránek, nápadité vizuální prvky (video, foto, ikony) i praktické a intuitivní řazení jednotlivých sekcí. Celkově byly holešovské webové stránky vyhodnoceny jako moderní a nadčasové. Na vítěze jsme ztratili pouhé čtyři setiny bodu. Podrobné hodnocení poroty je pro nás směrodatné, abychom věděli, na kterou oblast se zaměřit, a jak naše stránky ještě vylepšit.

Ocenění si velmi vážíme a budeme se i nadále snažit, aby byl web přehledný, čtivý a aktuální. Poděkování patří také společnosti RAAB Computer s. r. o., která v roce 2016 navrhla přehledné zpracování a nadčasový design webových stránek.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star