Hlášení městského rozhlasu 6. - 7. 10. 2021

Charita Holešov pořádá od pondělí 4. října do pátku 8. října podzimní sbírku šatstva. Občané své věci, které již nevyužijí a chtějí jimi podarovat jiné, mohou přinášet do prostor Českého svazu zahrádkářů v Holešově. Více informací naleznete na webových stránkách Charity Holešov.

Slavnostní finále soutěže Zlatý oříšek Zlínského kraje se koná v neděli 10. října od 17,00 hodin na zámku v Holešově. Představí se 12 finalistů z různých oborů zájmové činnosti. Vstupné je 100,- Kč, děti zdarma

V sobotu 9. října se od 13,00 hodin koná Burčákový pochod. Start je ve sportovním areálu v Količíně a cíl v areálu obecního úřadu v Rymicích. Trasa pochodu vede po količínských a rymických humnech, obsahuje 6 stanovišť s burčákem, škvarky,  klobásami a špekem. V rymickém areálu potom kromě burčáku bude v provozu udírna a hrát bude Rock max. Spolek přátel dobré nálady doporučuje si vzít vlastní pohárky

Sbor dobrovolných hasičů Holešov zve na dětskou drakiádu, která se koná v sobotu 16. října od 13,00 hodin za Domem požární ochrany na Bořenovské ulici. Kromě pouštění a soutěže draků se zde uskuteční dětské soutěže pod dohledem římských legionářů, hrát bude DJ Šmakin, tombola a bohaté občerstvení zajištěno. Vstupné dobrovolné.

Holešovští fotbalisté srdečně zvou na utkání SFK ELKO Holešov „A“ versus  TJ Skaštice a to v sobotu 16. října od 14,30 hodin na fotbalovém stadionu  Střelnice a na utkání SFK ELKO „B“ versus FK Admira Hulín a to v neděli 17. října od 10,15 hodin na fotbalovém stadionu Všetuly

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní  utkání  II. ligy mužů Jižní Morava proti Olomouci v neděli 17. října od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

2. Základní škola Holešov slaví 110. výročí od svého založení a zve širokou veřejnost na Dny otevřených dveří a to v pátek 15. října od 14,00 do 17,00 hodin a v sobotu 16. října od 9,00 do 13,00 hodin. Přijďte se podívat, jak jsme se změnili v průběhu dějin.

Městské kulturní středisko Holešov zve na unikátní mezinárodní výstavu obrazů "Umění Pravdivosti, Soucitu a Snášenlivosti". Výstavu můžete navštívit od 23. září do 5. listopadu v holešovském zámku. Vstup  zdarma. 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve čtvrtek 14. října od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice Palackého ve Všetulích a v části ulic Míru a Sokolská,  v pátek 15. října od 7,30 do 15,00 hodin v objektu Tovární 1200 a ve čtvrtek 21. října od 7,30 do 12,30 hodin v části ulic Dukelská,  Míru, Ovocná, Rymická, Sokolská, Za Cukrovarem  a Zahradní. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star