Hlášení městského rozhlasu 27. - 28. 10. 2021

Slavnostní připomínka vzniku republiky – 28. října – se uskuteční u sochy prezidenta Masaryka na Masarykově ulici v 17,00 hodin. Součástí slavnosti bude ocenění zasloužilých holešovských policistů u příležitosti 30. výročí vzniku Policie České republiky

Ve čtvrtek 28. října se rovněž od 19,00 hodin uskuteční ve velkém sále holešovského zámku  Koncert k výročí republiky s názvem KOUZLO OPERY, na kterém vystoupí Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín, se sólistkami Kateřinou Kněžíkovou a Jarmilou Balážovou. Dirigent Charles Olivieri Munroe

11. listopadu se uskuteční v 11,00 hodin ve Smetanových sadech připomínka Dne válečných veteránů. V 17,00 hodin se náměstí Dr.E.Beneše přijede svatý Martin se svou družinou a proběhne ochutnávka svatomartinských vín.

Holešovští fotbalisté srdečně zvou na utkání SFK ELKO Holešov „A“ versus  SK Hranice a to v sobotu 30. října od 14,00 hodin na fotbalovém stadionu  Střelnice a na utkání SFK ELKO „B“ versus TJ Sokol Tečovice a to v neděli 31. října od 10,15 hodin na fotbalovém stadionu Všetuly

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní  utkání  II. ligy mužů Jižní Morava proti Maloměřicím B v neděli 31. října od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Ve čtvrtek 4. listopadu se od 17,30 hodin uskuteční v zámecké sala terreně koncert Stará hudba na ZUŠce. Přijďte si poslechnout renesanční a barokní hudbu v provedení žáků a učitelů hudebního oboru holešovské Základní umělecké školy F.X.Richera.

Městské kulturní středisko Holešov zve na unikátní mezinárodní výstavu obrazů "Umění Pravdivosti, Soucitu a Snášenlivosti". Výstavu můžete navštívit od 23. září do 5. listopadu v holešovském zámku. Vstup  zdarma. 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to  v pátek 5. listopadu od 7,30 do 15,00 hodin v některých objektech na Palackého ulici ve Všetulích a v pondělí 15. listopadu od 7,30 do14,30 hodin ve Všetulích, v objektu č.p. 501. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star