Hlášení městského rozhlasu 3. - 4.. 11. 2021

Dne 1.listopadu  bylo otevřeno nové odběrové místo v Holešově na náměstí Dr. E. Beneše 13 (vedle pekárny Svoboda Březík). Budou zde odebírány antigenní testy s výsledkem do 5 minut pro odběru a s potvrzením a PCR testy s výsledkem a potvrzením do na druhého dne. Odběry jsou při splnění podmínek hrazeny pojišťovnou, nebo dále za úhradu pro samoplátce a na základě indikace lékaře nebo hygieny bude proveden test zdarma. Testy se odebírají z kraje nosu nebo krku, pro děti se používá u PCR testů žvýkačka. 

Již 10. ročník mysliveckých oslav svatého Huberta mikroregionu Holešovsko se uskuteční v neděli 7. listopadu. V 9,00 hodin vyjde průvod s hubertskou jízdou, uniformovanými myslivci, mysliveckými trubači, sokolníky, kynology a s trofejí svatohubertského jelena desateráka od zámku přes náměstí ke kostelu. Na zastávkách budou trubači troubit myslivecké signály a znělky.. V 9,30 se uskuteční troubená a zpívaná svatohubertská mše svatá a po jejím skončení se bude před kostelem vytrubovat a účastníky akce bude čekat i občerstvení.

Ve čtvrtek 11. listopadu se uskuteční v 11,00 hodin ve Smetanových sadech připomínka Dne válečných veteránů. V 17,00 hodin se náměstí Dr.E.Beneše přijede svatý Martin se svou družinou a proběhne ochutnávka svatomartinských vín.

Slavnost broučků se uskuteční v pátek 5. listopadu od 17,00 hodin. Sraz broučků je na náměstí Dr.E.Beneše. Proběhne soutěž o nejlepší lampion, světýlkový průvod projde městem a bude zakončen velkou světelnou show v zámecké zahradě.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní  utkání  II. ligy mužů Jižní Morava proti Prostějovu v neděli 14. listopadu od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Ve čtvrtek 4. listopadu se od 17,30 hodin uskuteční v zámecké sala terreně koncert Stará hudba na ZUŠce. Přijďte si poslechnout renesanční a barokní hudbu v provedení žáků a učitelů hudebního oboru holešovské Základní umělecké školy F.X.Richera.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to  v pátek 5. listopadu od 7,30 do 15,00 hodin v některých objektech na Palackého ulici ve Všetulích a v pondělí 15. listopadu od 7,30 do14,30 hodin ve Všetulích, v objektu č.p. 501. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star