Hlášení městského rozhlasu 18. - 19.. 11. 2021

Mezi typické předvánoční tradice patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v sobotu 20. listopadu mezi 8,00 až 13,00 hodinou na náměstí Dr.E.Beneše v prodejním stánku Mlsné kočky. Zabijačkové speciality zde bude prodávat rodinná masna Sazovice HSP FOOD. 

Dne 1.listopadu  bylo otevřeno nové odběrové místo v Holešově na náměstí Dr. E. Beneše 13 (vedle pekárny Svoboda Březík). Budou zde odebírány antigenní testy s výsledkem do 5 minut po odběru a s potvrzením a PCR testy s výsledkem a potvrzením do druhého dne. Odběry jsou při splnění podmínek hrazeny pojišťovnou, nebo dále za úhradu pro samoplátce a na základě indikace lékaře nebo hygieny bude proveden test zdarma. Testy se odebírají z kraje nosu nebo krku, pro děti se používá u PCR testů žvýkačka. 

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní  utkání  II. ligy mužů Jižní Morava proti Bohunicímv neděli 28. listopadu od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to  ve čtvrtek 25. listopadu od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice Palackého a v objektech Družby číslo popisné  1307 a Zámecká číslo popisné 188. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star