Podrobněji o adventu v Holešově

Na základě usnesení Vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu přistupuje město Holešov od 26. listopadu 2021 k těmto opatřením:

 

Adventní trhy jsou zrušeny - v sobotu  27. 11. měly proběhnout tradiční adventní trhy. Ty se neuskuteční a náměstí nebude uzavřeno a ani jiným způsobem přizpůsobeno pro podobná setkání. Tím vyzývá vedení města spoluobčany a případné zájemce o prodej k dodržování všech hygienických opatření a dodržení nařízení a zákona vydaném Vládou ČR (ze dne  25. 11. 2021).

 

Rozsvěcení vánočního stromu města proběhne v předem určený čas, ale bez dalších doprovodných programů - občerstvení atd. Navštívit můžete výstavu betlémů, která je umístěna za skly zámeckých arkád.

 

Město nebude rušit prodej ze stánků, které jsou na náměstí nebo v Masných krámech dlouhodoběji pronajaty. Podobně není schopno omezovat prodej z kamenných obchodů kolem náměstí. Město a Technické služby postupně odstraní z náměstí stolky pro veřejnost na centrální ploše tak, aby se lidé nemohli setkávat ve větších skupinách.

 

Město a MKS Holešov neplánují nebo ruší další koncerty a vystoupení na náměstí v době adventu.

 

Město Holešov vyzývá spoluobčany, aby dodržovali veškerá potřebná opatření proti šíření covidu a pomohli současnou velmi agresivní vlnu nemoci omezit.

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci...

Rudolf Seifert

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star